Desktopový program ke stažení


Pokud Vám nevyhovuje naše online aplikace, stáhněte si program MCLAB, který vám nabídne rozsáhle možnosti tvorby fotoproduktů. 


  • Květinová kolekce

    Květinová kolekce

  • Veselá kolekce pozadí

  • Vánoční kolekce pozadí

  • Přírodní kolekce pozadí

  • Kolekce pozadí láska

  • Kolekce materiál

  • Abstraktní kolekce

Pozadí ke stažení


Pokud Vám nestačí naše základní pozadí v programu MCLAB nebo v Online aplikaci, stáhněte si další z našeho výběru.

Abstraktní

Kytky

Láska

MateriálPříroda


Léto

Vánoce


Sport

Veselé


Barevné

Jak stáhnu a nahraju pozadí a scrapbooky do staženého programu?

Klikněte na vámi vybraný styl a stáhněte si jej do počítače. Budete potřebovat program, který otevře soubory s koncovkou *.rar (Ke stažení např. zde: https://www.slunecnice.cz/sw/winrar/).

Rozbalte soubor s obrázky. Ve staženém programu klikněte dole v nabídce na pozadí nebo scrapbooky, podle toho, co do programu chcete nahrát. Vpravo dole se nachází malé ozubené kolečko. Po kliknutí na něj se zobrazí nabídka – Vyberte prosím Přidat… Vyberte soubory ze stažené složky. Nyní jsou obrázky připraveny k použití v programu.

Videonávod, jak nahrát pozadí je ZDE.

Jak stáhnu a nahraju pozadí a scrapbooky do online aplikace?

Klikněte na vámi vybraný styl a stáhněte si jej do počítače. Budete potřebovat program, který otevře soubory s koncovkou *.rar (Ke stažení např. zde: https://www.slunecnice.cz/sw/winrar/).

Rozbalte soubor s obrázky. V online aplikaci přidejte obrázky stejným způsobem, jakým si do ní přidáváte vaše fotografie pro tvorbu fotoknihy. Vyberte soubory ze stažené složky. Nyní jsou obrázky připraveny k použití v online aplikaci.

Po přetažení pozadí na stránku musíte pozadí vybrat, kliknout nahoře vpravo na Přizpůsobit -> Strana/Dvoustrana. Poté na pozadí znovu klikněte a nahoře vyberte Uspořádat -> Na pozadí.


Proč jste z programu odstranili výběr pozadí a scrapbooků?

Mnoho z vás mělo problémy s rychlostí programu, program se zasekával, zabíral moc místa na disku a trvalo dlouho vytvořit fotoprodukty. Program také obsahoval příliš mnoho aktualizací.

Náš tým dal dohromady menší množství obrázků a pozadí pro každý styl fotoknihy a ty vložil do programu. Tímto způsobem vyjdeme vstříc zákazníkům, kteří preferují tvorbu fotoknihy v námi přednastavených grafických stylech. Pro ty, kteří si do programu rádi dávají spousty pozadí a obrázků, jsme nachystali tuto webovou stránku, kde najdete vše potřebné proto, si obrázky i pozadí doplnit sami.

Veškeré scrapbooky i pozadí byly staženy z webových stránek www.pixabay.cz, kde si také můžete stáhnout své vlastní a přidat si je do programu zvlášť.


Vánoce, Velikonoce, Jaro