Obrazy na plátno

Popis produktu

Obrazy tiskneme na kvalitní vysoce bílé a matné plátno značky Canvas 350 gramů. Vytištěné plátno je ručně natažené na dřevěný rám ze smrkového dřeva. Vaše fotografie bude napnuta kolem 2 cm rámu. Abychom zajistili co nejmenší "zahnutí" Vámi zaslané grafiky přechází na plátně fotografie do ztracena a tím zajišťuje přirozený vzhled obrazu. 

Jak si fotoobraz objednat?

Vyberte si velikost obrazu, který si chcete objednat a klikněte na daný "obrázek". Po klinutí na daný obraz se Vám otevře okno, ve kterém máte možnost zvolit tvořit produkt jako host (v případě, že si chcete aplikaci vyzkoušet), přihlásit se (pokud jste už u nás v online aplikaci zaregistrováni). V případě, že nejste v naší aplikaci zaregistrováni, tak se prosím zaregistrujte ve třetí možnosti po kliknutí na Vámi vybraný produkt.  Poté můžete obraz tvořit dle Vaší libosti. Pokud budete chtít objednat více obrazů. Odešlete prosím objednávky za sebou. V případě, že budou objednávky odeslány na stejné objednací údaje budou Vám objednávky automaticky sloučeny a odeslány v jednom balíčku. 

Jak vytvořit objednávku? - Jednoduše! Vyberte si produkt, zaregistrujte se a tvořte!

Jak se dostanete k uloženým objednávkám? - Klikněte na níže uvedené tlačítko "Pokračovat v uložených projektech", přihlašte se a v oddílu Online Projekty najdete Vaše uložené objednávky.

Jak odešlu objednávky aby mi přišly v jednom balíčku? - Objednávky zasílejte za sebou. Pokud je zašlete na stejné objednací údaje i dopravu, budou Vám automaticky sloučeny a poslány v jednom balíčku za jedno poštovné.

 

  

 

 
 
 
 

VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Den matek

Máma, maminka, mamuška, maměnka :) jak říkáte svým drahým mámám? A víte o tom, že se blíží den Matek? Překvapte svou maminku vzpomínkou ve fotokalendáři nebo originálním přáním. V našem programu naleznete všechny styly přáníček a…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz